خبر نامه rss.aspx خبر نامه fa زاها حدید و A-Lab، برنده مسابقه طراحی ایستگاه متروی اسلو زاها حدید و A-Lab، برنده مسابقه طراحی ایستگاه متروی اسلو... Content.aspx?show=7658 تحریریه kgroup Wed, 19 Dec 2018 13:16:51 GMT شهری امن برای زنان چه شکلی است؟ - قسمت اول دسته : مقالات آموزشی شهری امن برای زنان چه شکلی است؟ - قسمت اول دسته : مقالات آموزشی... Content.aspx?show=7657 تحریریه kgroup Tue, 18 Dec 2018 14:57:33 GMT طراحی داخلی آموزشگاه تخصصی موسیقی طراحی داخلی آموزشگاه تخصصی موسیقی... Content.aspx?show=7656 تحریریه kgroup Mon, 17 Dec 2018 14:00:06 GMT دردسر تازه نورمن فاستر برای ساخت بلندترین برج لندن و معضلات ترافیک هوایی دردسر تازه نورمن فاستر برای ساخت بلندترین برج لندن و معضلات .. Content.aspx?show=7655 تحریریه kgroup Sun, 16 Dec 2018 11:36:53 GMT تاثیر نور و روشنایی در معماری ساختمان نور در لغت، به انرژی تشعشعی ست که بین طول موج های مشخصی واقع شده، اطلاق می شود. نور، از جمله عناصر مهم طبیعت می باشد که بسیاری از خواص مادی، در آن دیده نمی شود. Content.aspx?show=5287 تحریریه Kgroup Thu, 13 Dec 2018 11:44:44 GMT طراحی فرودگاه پایدار روسیه توسط استودیو معماری فوکساس طراحی فرودگاه پایدار روسیه توسط استودیو معماری فوکساس... Content.aspx?show=7654 تحریریه kgroup Wed, 12 Dec 2018 16:23:47 GMT طراحی مطب دندانپزشکی کودکان طراحی مطب دندانپزشکی کودکان... Content.aspx?show=7653 تحریریه kgroup Tue, 11 Dec 2018 15:17:32 GMT طراحی سینمای روباز تابستانه با متریال چوب پنبه های بازیافتی طراحی سینمای روباز تابستانه با متریال چوب پنبه های بازیافتی... Content.aspx?show=7652 تحریریه kgroup Mon, 10 Dec 2018 16:31:00 GMT طراحی انواع استخرورزشی ویلایی و خانگی طراحی انواع استخرورزشی ویلایی و خانگی.... Content.aspx?show=7651 تحریریه kgroup Sun, 09 Dec 2018 12:49:36 GMT طراحی مسجد مدرن نور دبی... طراحی مسجد مدرن نور دبی... Content.aspx?show=7650 تحریریه kgroup Sat, 08 Dec 2018 15:06:13 GMT طراحی داخلی شعبه جدید بانک پیشرفته SDK طراحی داخلی شعبه جدید بانک پیشرفته SDK... Content.aspx?show=7649 تحریریه kgroup Tue, 04 Dec 2018 15:58:28 GMT 16 پروژه معماری که به سبک بروتالیست ساخته شده اند 16 پروژه معماری که به سبک بروتالیست ساخته شده اند... Content.aspx?show=6649 تحریریه kgroup Wed, 28 Nov 2018 14:51:36 GMT طراحی رستوران و کلوپ شبانه انتزاعی، غرق در آلومینیوم و چوب طراحی رستوران و کلوپ شبانه انتزاعی، غرق در آلومینیوم و چوب... Content.aspx?show=6648 تحریریه kgroup Tue, 27 Nov 2018 13:17:58 GMT طراحی خانه B + B، زندگی در بازی نور و سایه طراحی خانه B + B، زندگی در بازی نور و سایه... Content.aspx?show=6647 تحریریه kgroup Mon, 26 Nov 2018 12:31:48 GMT طراحی و دکوراسیون داخلی دفتر کار شرکت فناوری HELIS طراحی و دکوراسیون داخلی دفتر کار شرکت فناوری HELIS... Content.aspx?show=6646 تحریریه kgroup Sat, 24 Nov 2018 13:53:32 GMT خوردگی بتن و روش های محافظتی در کنار روشهای متداول برای جلوگيری از نفوذ پديری و خوردگی بتن و آب بند نمودن آن چون استفاده از سيمانهای پوزولان طبيعی و مصنوعی ، ميکرو سيليس ، حفاظت کاتدی ، پوشش آرماتور ها با رزين اپوکسی ، استفاده از ورقهای محافظ آلياژی، آرماتورهای آلياژی و کامپوزيت و ورقه های ، کاربرد ژئو سنتتيک ها استفاده از پوشش بتنی محافظ و بتن پليمری ،يکی از روشهای مقرون به صرفه و مؤثر استفاده از پوششهای صنعتی است Content.aspx?show=5288 تحریریه Kgroup Fri, 23 Nov 2018 10:39:07 GMT ده معمار زن ممتاز که تاریخ به آنها پشت کرد (قسمت دوم) ده معمار زن ممتاز که تاریخ به آنها پشت کرد (قسمت دوم)... Content.aspx?show=6645 تحریریه kgroup Wed, 21 Nov 2018 14:44:09 GMT بازسازی رستوران بازار تهران/رتبه سوم بخش بازسازی جایزه معمار 97 بازسازی رستوران بازار تهران/رتبه سوم بخش بازسازی جایزه معمار 97... Content.aspx?show=6644 تحریریه kgroup Mon, 19 Nov 2018 12:25:26 GMT دکوراسیون و طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان کوچک دکوراسیون و طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان کوچک... Content.aspx?show=6643 تحریریه kgroup Sun, 18 Nov 2018 14:56:59 GMT دکور و چیدمان مغازه ی میوه فروشی مدرن دکور و چیدمان مغازه ی میوه فروشی مدرن... Content.aspx?show=6642 تحریریه kgroup Sat, 17 Nov 2018 13:37:32 GMT