ارسال شده توسط:تینا ولی پور بخش: معماری  گروه:مسکونی

طراحی داخلی 2 آپارتمان با استفاده از چوب بصورت دکوراتیو

چوب یکی از آن متریال هایی است که بسیار مورد توجه معماران و همینطور مردم است. بسیاری از طراحان و معماران، بویژه طراحان داخلی در پروژه های طراحی خود چوب را به عنوان یکی از متریال های اصلی فضا، مورد استفاده و بهره برداری قرار می دهند. حس گرما، زندگی و انرژی، اولین چیزی است که از این متریال برداشت و استنباط می گردد. در بسیاری از مواقع این متریال، در ترکیب با سایر متریال ها به کار می رود و سعی بر این است که عنصر چوب به عنوان عامل گرما و انرژی در فضا مورد استفاده باشد. متریال های خنثی نظیر بتن، از جمله متریال هایی هستند که طراحان و معماران در ترکیب با چوب در فضا به کار می برند. در این بخش قصد داریم 2 نمونه آپارتمان را مورد بررسی قرار دهیم که در آنها چوب به عنوان یک متریال شاخص، بصورت عمده و همچنین دکوراتیو به کار برده شده است.

آپارتمان اول

معماری داخلی این آپارتمان توسط dT Chu صورت گرفته است. در کل این فضا شما می توانید استفاده از چوب را روی کف، سقف و بصورت قفسه های دکوراتیو مشاهده نمایید. از آنجایی که تصاویر گویا هستند، دعوت می کنیم تصاویر طراحی داخلی این آپارتمان از جمله نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و … را مشاهده نمایید.

آپارتمان دوم

دیزاین آپارتمان دوم نیز توسط dT Chu صورت گرفته است. در این آپارتمان نیز مانند فضای اول، چوب به وفور استفاده شده است. علاوه بر کف و دیوارها، چوب روی مبلمان و دکوراسیون داخلی میز مورد استفاده قرار گرفته است.

نمونه های ارائه شده در این بخش، بدین منظور هستند که شما به عنوان یک طراح اگر قصد طراحی یک فضای مسکونی را دارید و می خواهید از چوب در طراحی خود استفاده کنید، نمونه های طراحی داخلی یک فضای مسکونی با استفاده از چوب  را مشاهده و بررسی نمایید. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر این آپارتمان را نیز مشاهده نمایید.

منبع: archline.ir

 
آراء

نظرات

شما هم می توانید در مورد این موضوع نظر دهید.

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.

     
نام:  
  ایمیل:  
  نظر :